Forum cybernetyczne Strona Główna Forum cybernetyczne
http://autonom.edu.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
home.pl
Autor Wiadomość
W.D.

Dynamizm charakteru: statyzm (odcień egzodynamiczny)
Wysłany: Sro Lip 10, 2024 12:56 pm   home.pl

Postaram się wkrótce wyjaśnić, dlaczego tak radykalnie wzrósł koszt utrzymania serwera, choć, być może, ten koszt mógłby być niższy. Wzrost kosztów wygenerowały zapytania, których lawinowo przybyło. Szczególnie dużo było ich w kwietniu, bo aż 17817848. Niemniej jednak home.pl robi jakieś dziwne ruchy. Opłaciłem kilka dni temu hosting premium (za miesiąc), a wczoraj otrzymuję mejla, w którym informują mnie, że hosting został zmniejszony na start, czyli pierwszy (najtańszy) z czterech dostępnych (https://home.pl/hosting/), przy czym w mejlu nie ma ani słowa o pieniądzach.
Infolinii nie mam nic do zarzucenia, i nawet wyrzucam sobie, że kiedy otrzymałem info o wzroście liczby requestów, nie zadzwoniłem na infolinię, tylko "wdałem się" w rozmowę tekstową. Sytuację łatwiej będzie zrozumieć, gdy podam więcej szczegółów.

W każdym razie niepokojąca jest zarówno ta sytuacja, jak i poprzednie, kiedy to np. informowano mnie o możliwości wygenerowania zamówienia na hosting profesjonalny, kiedy wygenerowane było już zamówienie na hosting premium, a gdy o to poprosiłem, to otrzymałem odpowiedź, w której pisano o możliwości wymówienia umowy, jeśli jest na firmę, a następnie podjęciu kroków, które byłyby dla mnie "najkorzystniejsze". Po tej wiadomości od razu zadzwoniłem na infolinię i wtedy zdałem sobie sprawę, że tak powinienem zrobić od razu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group